Goodmanova ručka Delrin

Kód: FL00H01
Neohodnoceno
Značka: FINN LIGHT
990 Kč 818,18 Kč bez DPH
Skladem

Goodmanova ručka obecně je to nejlepší ergonomické a anatonomické řešení pro „uchopení“ potápěčské svítilny. Umožňuje volnost pohybu ruky pro jakoukoli činnost potápěče, bez nutnosti odložení svítilny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis Goodman Handle Delrin

Na trhu existuje celá řada různých provedení, posuďte sami dokonalost té naší.. Jejímu vývoji jsme se věnovali se stejnou pečlivostí, jako našim ostatním produktům.
Standardně je dodávána s delrinovou tyčinkou, padnoucí dobře do dlaně. Komu však více vyhovuje placaté provedení tohoto dílu, z hliníku, které může lépe přitlačit dlaň k ručce, nechť nahlédne do ceníku „příslušenství“, za příplatek rádi dodáme.
Naše unikátní delrinová Goodmanova ručka Vám perfektně padne jak při použití tenkých neoprenových rukavic, tak při použití suchých rukavic, např. systému Check-Up. Aby Vám kruhy rukavic nepřekážely v použití svítilny FINN LIGHT, je objímka ručky úmyslně oddálena od hřbetu ruky, čímž je docílen dostatečný prostor pro pohyb svítilny všemi potřebnými směry.
Možná zbytečně vzbuzuje toto řešení respekt u některých sportovních potápěčů, je vnímáno jako „technický produkt“, avšak po 1. použití si jej velmi rychle oblíbíte.

Specifikace

  •     Materiál: Delrin
  •     Rozměry: 120x125x65 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Svítilny
Záruka: 2 roky