HDC Expedition Tech Dry

Kód: 11135
Neohodnoceno
Značka: Bare
46 990 Kč 38 834,71 Kč bez DPH
Skladem

Nový model Bare HDC Expedition je speciálně vyvinutý pro jeskynní, vrakové, technické a pokročilé rekreační potápěče, kteří potřebují výjimečně odolný technický oblek. Barvy: černá a červená

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro dobrodružného suchého potápěče

Funkční tělo FULL CORDURA®, RipStop zesílení na rukávech, ramenou, rozkroku, sedací části, spodní části nohavic a flexibilní zesílení kolenou M-PADZ. Speciálně zeštíhlený střih pro jeskyňáře výrazně zvyšuje aquadynamické vlastnosti obleku.

PRO NEJNÁROČNĚJŠÍ PONORY

Náš nejodolnější suchý oblek jsme speciálně vyvinuli pro technického potápěče, který potřebuje mimořádně pevný technický oblek. Oblek je posílený odolnými prvky, které minimalizují objem a zlepšují flexibilitu a výkon ve vodě při technicky náročných ponorech.

STVOŘEN K VÝKONŮM, NAVRŽENÝ ABY SEDĚL

Na tento oblek jsme použili vlastní směs vysoce odolných nylonových a CORDURA® tkanin. Abychom vyvážili tuhost materiálů, spolupracovali jsme také s profesionálním jeskynním potápěčem, který navrhl úzký střih - Cave Fit. S důmyslným umístěním švů a anatomickým tvarováním, a čtyřbodovým systémem zavěšení namísto našeho standardního 3bodového systému poskytuje oblek přirozený tvar, který umožňuje pohodlí a velký rozsah pohybů ve vodě.

 

ODOLNOST, KTERÁ VYDRŽÍ

Tento suchý oblek poskytuje maximální trvanlivost bez obětování pohodlí a mobility se zárukou ochrany. S torzem vyrobeným z Heavy-duty Nylon materiálu, CORDURA RipStop rukávům, rozkroku/ sedací části, spodní části nohavic a flexibilním M-PADZ výztužím na kolenou je tento oblek jedním z nejodolnějších technických obleků na trhu.

STŘIH

Ke všemu přistupujeme z pohledu průzkumníka, bereme v potaz specifické podmínky prostředí a pohyby těla ve všech možných situacích. Získání správného střihu obleku je naprosto nezbytné pro bezpečnost, pohodlí a celkový úspěch vašeho ponoru. Proto neúnavně pracujeme na vývoji obleků, které jsou vhodné pro každého potápěče. Náš in-house design zdokonaluje naše obleky již více než 40 let prostřednictvím pokroku v nejnovějších technologiích, vlastních zkušenostech našich potápěčů a našich ambassadorů, a pak tyto znalosti aplikujeme při vývoji nových obleků.

Technické specifikace

Materiál:

Vlastní směs lehkých a flexibilních tkanin CORDURA® exkluzivních pro BARE. Obsahuje kompletní CORDURA® exteriér, který zlepšuje celkovou odolnost oblečení a prodlužuje životnost vašeho obleku.

Tkanina CORDURA® RipStop pro dodatečnou ochranu na horních a spodních částech rukávů, ramenou, rozkroku / sedací části a spodní části nohavic

Inovace:

Zúžený střih "pro jeskyňáře" je navržen tak, aby minimalizoval přebytečný materiál a zlepšil aquadynamiku

SMART límec je navržen tak, aby zlepšoval těsnění mezi límcem a suchou kuklou. Eliminuje vstup vody a také obsahuje nový odtokový ventil, který zlepšuje odvod vody mimo oblast krku. SMART límec je připevněn na vnější straně, takže opravy jsou jednoduché a snadné

Lehký nízkoprofilový plastový hlavní vstupní zip nabízí lepší flexibilitu oproti tradičním mosazným zipům.

Vyjímatelná podložka ventilového ventilu snižuje nepohodlí v důsledku "stlačování" v hloubkách. Zadní podložka je vyrobena z nestlačitelného 3-D materiálu, který zajišťuje neomezené proudění vzduchu při stlačení na hrudníku potápěče

Vlastnosti a výhody

Teleskopický trup s pružným popruhem v rozkroku, zadní dvojitá spona a přední nastavitelná rychloupínací spona.

Anatomicky tvarovaný trup, paže a nohy odstraňují přebytečné objemy a zlepšující aquadynamiku

Ochranný kryt zipu

3mm neoprenová krční manžeta s odvodem vody

Otočný napuštěcí ventil - 360 stupňů (výchozí umístění ve středu hrudníku)

Nastavitelný nízkoprofilový vypouštěcí ventil (výchozí umístění ventilu na levé rameno)

Součástí obleku jsou vnitřní čtyřbodové kšandy

HD bottleneck latexové zápěstní manžety

Konstrukce dvou jehlového švu "Felled seam" a vyztužená kritická místa švu.

M-PADz kolenní ochrana pro vynikající flexibilitu a odolnost

Dodává se standardně s 2 TECH POCKETS a TECH BOOT

Dodává se s kvalitní taškou, LP hadicí a voskem na zip

Záruka na suché obleky BARE

BARE poskytuje záruku 7 let na všechny švy a zpracování. Na materiály suchých obleků se vztahuje záruka 2 roky, na manžety 90 dní a na zipy 1 rok od data zakoupení od autorizovaného prodejce BARE. Záruka se nevztahuje na poškození způsobené nevhodným užíváním a péčí a dále na běžné opotřebení. Záruka ztrácí platnost v případě neautorizované opravy obleku. 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: suché obleky
Záruka: 2 roky